Greystone College 2002 yılında kurulmuş olup çok kültürlü bir ortamda yüksek kalite kariyer hazırlık programları sunan; Vancouver, Toronto ve  Yeni Delhi merkezleri ile eğitim veren köklü bir kariyer kolejidir. ILSC Eğitim kurumunun bir parçasıdır.

Kanada Sertifika ve Diploma Programları Akreditasyonu:

Greystone College, 15 yılı aşkın süredir hem uluslararası hem de yerel öğrencilere co-op ve staj olanakları ile eğitim alma seçenekleri sunmaktadır. Programların içeriği, öğrencilerin eğitim alanları özelinde profesyonel deneyim kazanmalarını sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.  Sertifika ve diplomaları, American Hotel and Lodging Association Eğitim Enstitüsü, Canadian Institute of Management, TESL Canada veya Cambridge ESOL tarafından tanınır.

Kanada Sertifika ve Diploma Programlarında 15 Yıllık Deneyim:

2002 yılında ilk açıldığı günden bu yana Greystone College’ın dönemsel programlarından 5000’den fazla öğrenci mezun oldu. Mezunları şu an dünyanın dört bir yanında eğitim veya kariyerlerine devam ediyor.

Gerçek Profesyonellerden Eğitim Alma Fırsatı:

Greystone eğitmenleri sadece öğretmenlerden oluşmaz. Kendi alanlarında halihazırda başarılı kariyerlerini devam ettirmekte olan tecrübeli iş insanlarından eğitimler de alırsınız.  Gerçek profesyonellerden oluşan eğitim kadrosu kendi eğitim ve kariyer hedeflerinize ulaşma yolunda en büyük destekçeniz olacak.