Anglo Continental, Bournemouth merkezli British Council akreditasyonlu 1950 yılında kurulmuş bir dil okuludur. 68 yılı aşkın bir süredir dünya genelinde pek çok farklı milliyetten her yaştan ve her meslek kolundan öğrenciye eğitim alternatifleri sunmaktadır.

ANGLO CONTINENTAL Bournemouth

Anglo-Continental Bournemouth dil okulu, İngiltere’deki en büyük İngilizce dil okulu kampüslerinden birine sahiptir. Okul bir aile organizasyonudur, dost canlısı ve kişiye özel hizmetleri ve etkin yönetimiyle gurur duymaktadır.

Kampüs, Bournemouth’ın şehir merkezine ve plajlara yürüme mesafesindedir. Okul modern öğretim tesislerine ve imkanlara sahiptir.

  • Çakıllı tahtaların kullanıldığı sınıflar
  • İnternet erişimine sahip Multimedya Öğrenim Merkezi (her seviye için özel ders çalışma olanakları ve dil öğrenme yazılımı)
  • DVD/video ve bilgisayarlı projeksiyon ekipmanlarıyla donatılmış 2 konferans salonu
  • 16 öğrenci kapasiteli dil laboratuvarı (tekerlekli sandalyeyle giriş-çıkış yapılabilir)
  • Ücretsiz kablosuz internet erişimi
  • Güneş terası ve ödüllü bahçeleriyle yenilenmiş, modern, ferah Öğrenci Merkezi bulunmaktadır.
  • Anglo-Continental’daki yemek servisinin gıda hijyeni puanı 4’tür (iy

Anglo Continental’da sunulan programların eğitmenlerinin tümü alanında deneyimli CELTA belgeli öğretmenlerdir.

Okulda Sunulan Programlar: Haftada 20, 25 ve 30 derslik Genel İngilizce programları, Akademik veya mesleki ilerleme için İngilizce programları, IELTS sınav kursu, 50 yaş ve üzeri katılımcılar için genel İngilizce programları, Özel Amaçlı İngilizce programları (Finans için İngilizce, Ticaret için İngilizce, Hukuk için İngilizce, Yönetim için İngilizce, Pazarlama ve Satış için İngilizce, Tıp için İngilizce, Petrol ve Gaz Endüstrisi için İngilizce, Genç öğrenciler için (10-16 yaş arası) yaz okulu programları, Çocukları ile aynı anda eğitim görmek isteyen ebeveynler için İngilizce programları sunmaktadır.

Diğer Dil Okulları