LAL kısaltmasının açılımı ‘Language And Leisure’, yani Dil ve Boş Zaman’dır. Bu ad, öğrencilerin yeni dil becerileri kazanırken aynı zamanda sınıfın dışına çıkıp eğlenmeleri gerektiğine olan inancımızı vurgulamaktadır. LAL dünyanın dört bir yanında muhteşem yerlerde bulunan okulları ile gurur duymaktadır. Amacınız ister İngilizce öğrenebileceğiniz eğlenceli bir tatil geçirmek isterse ciddi bir eğitim almak olsun, LAL’de aradığınız doğru kurs ve yer kombinasyonunu bulabilirsiniz.

LAL-CIS CAMBRIDGE

LAL-CIS CAMBRIDGE

CIS olarak bilinen Cambridge International Okulu, ilerici eğitim düşüncesi ile 2006 yılında açılmıştır. 40’ın üzerinde ülkeden gelen 30’dan farklı dil konuşan öğrenciler Cambridge’deki CIS okulunda eğitim almaktadır. Girişimcilik ruhunun ön planda tutulduğu merkezde hızlandırılmış öğrenme ortamı sağlanmaktadır. Cambridge şehrinin merkezinde yer alan okul, ücretsiz bilgisayar erişimi ve öğrenci salonu gibi imkanlarla girişimcilik dersleri sunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Thought Leader (Fikir Liderliği) Programı

LAL LONDON

LAL-LONDON

LAL Londra okulu Richmond upon Thames sınırlarında kalan Twickenham’da bulunmaktadır. Okul modern bir binada 12 kişilik sınıflarda verilmektedir. Ders sonrasında öğrencilere dinlenebilmek ve İngilizce pratik yapmalarına imkan verebilmek açısından modern bir öğrenci salonu bulunmaktadır.

LAL Londra merkezinde farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çeşitli İngilizce kursları verilmektedir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İngilizce + İş İngilizcesi, Öğleden Sonra Sınıfları, +30 Yaş Programları, IELTS Hazırlık Programları, TOEIC Hazırlık Programları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir İngilizce, İşletme ve Finans İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, İngiliz Kültürü

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda, sabah kahvaltısı dahil opsiyon)
  • Student residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda, self catering)

LAL TORBAY

LAL TORBAY

Paignton kasabasında bulunan LAL Torbay okulu şehir merkezine ve deniz kenarına yürüme mesafesindedir. 31 sınıfın bulunduğu okulda İngilizce öğrenmek için en güncel olanaklar ve mükemmel bir eğitim ortamı vardır. Derslerden sonra okul bahçesinde arkadaşlarınızla vakit geçirebilir veya öğrenci kafeteryasında sıcak yemek yiyebilirsiniz.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Premium İngilizce, Yoğun Premium İngilizce, Genel İngilizce + İş İngilizcesi, Öğleden Sonra Sınıfları, +30 Yaş Programları, IELTS Hazırlık Programları, TOEIC Hazırlık Programları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir İngilizce, Seyahat ve Turizm İngilizcesi, Sağlık İngilizcesi

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik oda, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Studio residence konaklama (tek kişilik oda , self catering)