Cavendish School of English, 1983 yılında Bournemoutuh şehrinde bulunan çok şık Viktoryen bir binada kurulmuştur. Okulun iki farklı ülkede okulu bulunmaktadır. Bunlardan biri İngiltere-Bournemouth diğeri ise Malta-Valetta’dır.

CAVENDISH SCHOOL OF ENGLISH – BOURNEMOUTH

Cavendish School of English – Bournemouth

Cavendish School of English, İngiltere’nin 2005 yılında en güvenli şehri olarak seçilen şirin ve turistik bir şehri olan Bornemouth’da bulunmaktadır. 1983 yılında kurulan okul 35 yılı aşkın bir süredir İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere eğitim vermektedir. Viktoryen tarzında binaya sahip olan okul, şehir merkezine 5 dakika, sahile 10 dakika yürüme mesafesinde son derece elverişli bir konumdadır. Modern ve tam donanımlı sınıflara sahip olan okulda internet erişimli bilgisayar odası ve kafeterya bulunmaktadır. Okulda sunulan Genel İngilizce kursları haftada 20, 25 ve 30 ders şeklinde programlanmıştır. Öğrencilerin gramer, kelime bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve İngilizce iletişim gibi yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan genel İngilizce programlarında başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sınıflar açılmaktadır. Dersler her Pazartesi başlamakta olup, sınıflar 6-10 kişiliktir.    

Cavendish School of English British Council ve ABLS (Association of British Language School) akreditasyonuna sahiptir ve EnglishUK üyesidir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Birebir Özel Dersler, Cambridge ve IELTS Sınav Hazırlık Programları

Diğer Dil Okulları