International House 1953 yılında ilk okulunu Cordoba İspanya’da açmıştır. İngilizce öğretmen eğitimi olan CELTA kursunu ilk olarak sunan okul International House şu anda 160’ın üzerinde okulu ile 50 ülkede hizmet vermektedir.

IH London 1959 yılında Endell Street’de kurulmuş, bugün ise Covent Garden’a yakın bir konumda bulunmaktadır.

INTERNATIONAL HOUSE – MANCHESTER

INTERNATIONAL HOUSE – MANCHESTER

International House Manchester 2004’te kurulmuştur.

Okul British Council tarafından akredite edilmiştir. Sürekli olarak denetimden geçmektedir.

Şehrin merkezinde bulunan IH Manchester tüm tren ve tramvayları durağı olan Piccadilly Gardens’a sadece bir iki dakikalık yürüme mesafesindedir.

17 sınıfı bulunan IH Manchester dil okulu, maksimum 15 kişilik oldukça modern ekipmanlarla donatılmış sınıflarda eğitim vermekte, öğrencilerine dil laboratuvarı, kütüphane, ücretsiz wi-fi erişimi, kafeterya ve 24 saat destek hizmeti ile çok sayıda hizmeti sunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Günlük Konuşma İngilizcesi, Eğitim İngilizcesi, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık Programları

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda, özel ya da paylaşımlı banyo opsiyonu ve sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyonu ile)
  • Öğrenci yurdu konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda, paylaşımlı banyo ve mutfak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği opsiyonu)

Diğer Dil Okulları