International House Belfast dil okulu, Kuzey İrlanda’nın Belfast şehrinde bulunur. Belfast Dublin’den sonra İrlanda’nın en büyük 2. Şehridir. International House ise Belfast’ın en iyi dil okuludur. Yalnızca İngilizce dil eğitimi programları sunmaz aynı zamanda İngilizce Öğretmeni yetiştiren bir kurumdur. British Council akreditaysonlu, English UK ve MEI Relsa üyesidir.

International House Belfast 2007 yılında, Belfast şehir merkezinde Victorian döneminden kalma tarihi bir binada kurulmuştur. 4 katlı binaya sahip okulun, mutfağı, yemekhanesi, ve kendine ait küçük bir bahçesi vardır. Belfast, endüstrinin gelişmiş olduğu bir şehirdir. Transatlantik Titanic, Belfast’ta üretilmiştir. Endüstrinin dışında şehir doğal güzelliklere sahiptir. Uzun kum plajları, Giants Geçidi, Mourn dapları, Antrim vadileri gibi pekçok doğa harikasına ev sahipliği yapar. Yaz, kış ılıman bir havası vardır.

Okulda Sunulan programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, yöneticiler için İngilizce, öğretmenler için İngilizce, Cambridge, TOEIC ve IELTS sınav hazırlık programları sunulur. Okul aynı zamanda TOEIC sınav merkezidir.

International House Belfast öğrencilerine; Aile yanı, öğrenci evi ve öğrenci yurdu olacak şekilde 3 farklı konaklama alternatifi sunar.

Diğer Dil Okulları