New York Language Center dil okulu, 30 yılı aşkın deneyimi ile  İngilizce dil eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. NYLC, yüksek kaliteli eğitimi uygun bir fiyata sağlama konusunda ün kazanmış bir kurumdur. NYLC dil okulunda öğrenciler eğitim programlarına her pazartesi günü başlayabilirler.

NYLC – Midtown, Upper West Side (Broadway) ve Jackson Heights, English Language Accreditation Komisyonu (CEA) tarafından 2019 – 20 Nisan 2010 tarihleri arasında akredite edilmiştir. NYLC, İngiliz Dili CEA Standartlarında eğitim programları sunar.

NYLC’nin 4 farklı lokasyonda eğitim merkezi vardır.

NEW YORK LANGUAGE CENTER

Manhattan- Midtown Merkezi:

NYLC’nin Manhattan-Midtown okulu, Manhattan’ın merkezinde bulunur. Times Meydanı, Penn İstasyonu ve Empire State Binası’na sadece bir kaç adım uzaklıktadır. Okul iki katlıdır ve Wi-Fi internet erişimi, bilgisayar kioskları ve mini mutfağı olan modern bir öğrenci salonuna sahiptir. NYLC Manhattan- Midtown okulu aynı zamanda NYLC ofislerininde merkezidir.

Bu merkezde; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve Bire bir İngilizce eğitim programları bulunur.

Manhattan- Uptown Merkezi:

NYLC-Manhattan, Uptown okulu, Yukarı Batı Yakası’nın güzel semtinde yer almaktadır. Bu bölge, savaş öncesi çok şık binalarda bulunan büyüleyici mağazalar ve restoranlar ile doluymuş. Central Park, Columbia Üniversitesi ve Riverside Park yürüme mesafesindedir. Times Square ve Midtown, Manhattan da metroyla sadece 15 dakika uzaklıktadır.

Bu merkezde; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce gündüz programı, Yoğun İngilizce akşam programı ve Bire bir İngilizce eğitim programları bulunur.

Jackson Heights, Queens Merkezi:

NYLC’nin Queens okulunda, Bilgisayar laboratuarı, ücretsiz konuşma dersleri ve Wi-Fi internet erişimi mevcuttur. Queens okulu,  metroyla Manhattan’ın merkezine 25 dakika uzaklıktadır.

Bu merkezde; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce gündüz programı, Yoğun İngilizce akşam programı ve Bire bir İngilizce eğitim programları bulunur.

The Bronx Merkezi:

NYLC Bronx okulu, Bronx’un merkezi alışveriş bölgesinin kalbinde yer alır. Okul, kendi öğrenci salonuyla modern ve konforlu bir tesistedir. Bu merkezde yalnızca birebir özel ders eğitimi verilir.

Konaklama;

New York’ta uygun fiyatlı ve konforlu konaklama bulmak zor olabilir.New York Language Center bu konuda öğrencilerine yardımcı olur. NYLC, öğrencilerine, aile yanı konaklama, paylaşımlı daire konaklama ve rezidans konaklama gibi opsiyonlar sunar.

Diğer Dil Okulları