AMERİKA DİL OKULLARI

ST GILES INTERNATIONAL

Her yıl 100 farklı ülkeden 14.000 öğrenci yabancı dil eğitimi ve öğretmen eğitimi için tercih edilen St. Giles okulu 3 farklı ülkede 7 okul ile 16 yaş ve üzeri öğrencilere , 12 yaz okulu merkezi ile de genç öğrencilere hizmet vermektedir. 1955’de kurunlan St.Giles 60 yılın üzerindeki tecrübesiyle her yaş grubuna ve ihtiyaca yönelik üstün kalitede eğitim vermektedir.

ST GILES NEW YORK

St Giles New York, canlı ve hareketli Manhattan’ın göbeğinde Fifth Avenue üzerinde çekici ve yenilenmiş bir katta bulunur. Ünlü Beşinci Cadde üzerinde ve Empire State binası karşısında yer alır. Times Meydanı ve New York’un sembolü olan pek çok yer yalnızca dakikalar uzaklıktadır. Öğrenciler dünyanın en büyük şehirlerinden birinde eğitim imkanı bulurlar. Okul; Birleşik Devletler’in en popüler seyahat noktalarından birinin merkezinde şehir deneyimi yaşamak isteyen öğrenciler için ideal bir merkezdir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Uluslararası Akademik Dönem, TOEFL Hazırlık Programı, TOIEC Hazırlık Programı, Genel İngilizce + İş İngilizcesi, Akademik Amaçlar için İngilizce, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, INTO Üniversite Yerleştirme Programı, Öğretmenler için İngilizce, Platinum İngilizce Kursları, Teacher Training Kurları

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, sadece sabah kahvaltısı ya da sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (sadeece sabah kahvaltısı)

ST SAN FRANCISCO

St Giles San Francisco merkezi, modern iş merkezine dönüştürülen tarihi binanın 4 katında hizmet vermektedir. Okul, ABD’nin en popüler alışveriş ve yemek merkezinde ünlü Market Street’te yer alır. Union Meydanı’ndan ise iki blok ötededir.

Gerçek California deneyimini yaşamak ve keyifli bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için St Giles San Francisco idealdir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Uluslararası Akademik Dönem, TOEFL Hazırlık Programı, TOIEC Hazırlık Programı, Genel İngilizce + İş İngilizcesi, Akademik Amaçlar için İngilizce, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, INTO Üniversite Yerleştirme Programı, Hızlandırılmış Üniversite Yerleştirme Programı, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Genel İngilizce + Sanat ve Tasarım, Genel İngilizce + Turizm, Öğretmenler için İngilizce, Platinum İngilizce Kursları, Teacher Training Kurları

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda opsiyonu, özel ya da paylaşımlı banyo opsiyonu, yemeksiz)