AMERİKA DİL OKULLARI

Kings İngiltere ve Amerika’da öğrenciler dil eğitimi imkanı sunan uluslararası kalitede bir dil okuludur. Okulun Amerika ve İngiltere’de toplam 10 merkezi bulunmaktadır.

İngilizce öğrenmeyi keyifli hale getirmek ve öğrencilerin en iyi ve doğru şekilde İngilizce öğrenmesini sağlamak için öğrencilere kurs süresince en az iki öğretmenle eğitim verilmektedir.

Aynı zamanda öğrenme garantisi veren Kings Education; 12 hafta üzerinde dil okuluna kayıt yaptıran ve düzenli derslerine devam eden öğrencilere belirlenen hedefe ulaşacağının garantisini vermektedir.

KINGS NEW YORK CONCORDIA COLLEGE

Kings Education New York’da Concordia College’ın kampüsünde hizmet vermektedir. Kampüs New York’un Westchester bölgesinde zengin bir bölge olan Bronxville’de bulunmaktadır. Okul Manhattan’a trenle 30 dakika uzaklıktadır.

Öğrenciler dil eğitimi alırken üniversite kampüsünün kütüphaneleri spor tesislerinden faydalanabilmektedir.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL IBT Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Üniversite Hazırlık Programları, Bire bir İngilizce

KINGS LOS ANGELES Hollywood

KINGS EDUCATION LOS ANGELES

Kings Los Angeles film endüstrisinin kalbi olan Hollywood’da Sunset Bulvarında yer almaktadır. Okul bitmeyen güneş ışığı ve rahat yaşam tarzı ile öğrencilere harika bir noktada dil eğitimi alma fırsatı vermektedir.

Kings Los Angeles yakın zamanda yenilenmiş, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş şık bir binada bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, +25 Yaş Tatilde İngilizce, +25 Yaş Yoğun İngilizce, Tatilde TOEFL Hazırlık, TOEFL IBT Hazırlık, Süper Yoğun TOEFL IBT Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Tatilde İngilizce + Film, İngilizce + Film, Bire bir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil)
  • Residence konaklama (özel banyolu ve yemek dahil değil)

KINGS NEW JERSEY RIDER UNIVERSITY

Kings New Jersey, Rider Üniversitesi Lawrenceville kampüsünde yer almaktadır. Kampüs 43 binadan oluşan büyük bir alanda olup; spor tesisleri, kapalı yüzme havuzu, büyük bir kütüphanesi bulunmaktadır.

Öğrenciler bu merkezde dil eğitimi alırken aynı zamanda üniversitede düzenlenen etkinliklere katılabilir, okulda yer alan kulüplere üye olarak sosyalleşebilir.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Tatilde TOEF IBT Hazırlık, TOEFL IBT Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Üniversite Hazırlık Programları, Bire bir İngilizce

KINGS BOSTON PINE MANOR COLLEGE

Kings Boston, Chestnut Hill’de yer alan Pine Manor College kampüsünde yer almaktadır. Okul son teknoloji eğitim materyalleri ve üniversitenin sunmuş olduğu imkanların fazlalığı ile  öğrenciler tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Kings Education Boston merkezinde eğitim alan öğrenciler; Pine Manor College kampüsünde düzenlenen dersler, filmler, seminerler, müzik, konser ve tiyatro oyunları gibi birçok etkinliğe katılma fırsatı yakalayabilirler.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Tatilde TOEFL Hazırlık, TOEFL IBT Hazırlık, Süper Yoğun TOEFL IBT Hazırlık, İngilizce Diploma Programı, Üniversite Hazırlık Programları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir İngilizce