KANADA DİL OKULLARI

Stafford House “Hello Future” sloganı ile öğrencilere İngiltere, Amerika ve Kanada’da toplam 10 merkezde dil eğitimi ve özel amaçlara yönelik çeşitli kurslar sunmaktadır. Okulları öğrencilerin ihtiyaçlarına göre donanımlara sahip ve dizayn edilmiştir. Okulların tamamında son teknoloji bilgisayar ve interaktif tahtalar, aydınlık sınıflar, öğrencilerin kullanımına uygun çalışma alanları, yüksek hızda internet, öğrenci salonları ve kafeler ve kütüphaneler bulunmaktadır.

STAFFORD HOUSE TORONTO

Toronto büyük bir şehrin konforunu öğrencilere sunan birçok sanatsal faaliyetin bir arada bulunduğu kozmopolit bir şehirdir.

Stafford House Toronto merkezi, North York Center’da yer almaktadır.  Böylelikle öğrenciler North York Merkez Kütüphanesi ve metro istasyonuna direk geçiş yapabilmektedir.

Modern bir binada, son teknoloji eğitim araçları ile döşeli okulda eğitim alırken restoranlara, kafelere, tiyatro ve alışveriş merkezlerine bir adım ötede olabilirsiniz.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Süper Yoğun İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Yoğun ILETS Hazırlık, Süper Yoğun IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Üniversite Hazırlık Programları, Bire bir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ya da 3 öğün yemek dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda)

STAFFORD HOUSE CALGARY

Stafford House Calgary merkezi, iş merkezlerinin bulunduğu bir alanda, ücretsiz tren bölgesinde yer almaktadır. Bu nedenle de öğrenciler tarafından oldukça sevilen Stafford House okulu; Calgary Merkez Kütüphanesine, Calgary Tower’a, çok sayıda restoran ve kafeye yürüme mesafesindedir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun ILETS Hazırlık, Süper Yoğun IELTS Hazırlık, Üniversite Hazırlık Programları, Bire bir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ya da 3 öğün yemek dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda)