ELS Language Centers dil okulları, 1961’den beri 143 ülkeden 1,2 milyon öğrencinin hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

ELS LANGUAGE CENTERS- VANCOUVER

ELS Education – Vancouver

ELS Language Centers Vancouver, Kanada’nın batı yakasının incisi olarak kabul edilen Vancouver şehrinin merkezinde yer alıyor.  Vancouver sürekli dünyanın en yaşanılabilir şehirleri listesinde yer alıyor ve yıl boyunca konforlu bir sıcaklık sunuyor. Whistler, Victoria ve Seattle’a hafta sonu gezilerinin yanı sıra Rocky Dağlarına birkaç günlük turlara çıkmanı öneriyoruz.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Üniversiteye Hazırlık Programı

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (yalnızca sabah kahvaltısı ya da sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)

ELS LANGUAGE CENTERS – TORONTO

ELS Education – Toronto

ELS Language Centers Toronto, Kanada’nın en büyük şehri, ticari ve kültürel merkezi olan Toronto’nun kalbinde yer alıyor.  Bu Merkez, müzelere, galerilere, spor mekanlarına ve tiyatrolara yürüme mesafesinde bulunuyor. Toronto Adaları, Niagara Şelaleleri, Ottawa, Montreal, Quebec, New York City, Chicago ve Boston gezileri, buranın popüler hafta sonu aktiviteleridir.

Okulda Sunulan Programlar: Yarı Zamanlı İngilizce-17 Ders, Tam Zamanlı İngilizce-24 Ders, Tam Zamanlı Yoğun İngilizce-30 Ders, Özel Amaçlara Yönelik Kurslar, Sınav Hazırlık Programları (Cambridge Sınavları, GMAT/GRE Sınavları, IELTS Sınavı, TOEFL Sınavı), İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Üniversite Hazırlık Programları

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (iki ya da üç öğün yemek opsiyonu)

Diğer Dil Okulları