CLUBCLASS MALTA

Okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslıdır. Clubclass, FELTOM’un akredite bir üyesi ve ALTO ve WYSE Seyahat Konfederasyonu’nun tam üyesidir. Lisanslı ve akredite edilmiş bir okul olmak, tüm öğretmenlerin nitelikli olması, kurumların düzenli olarak denetlenmesi ve öğrencilerin yalnızca lisanslı konaklama alanlarına yerleştirilmesi anlamına gelir.

Clubclass, Malta’daki modern, ortalama büyüklükte bir İngilizce okuludur. Okul merkezi, St. George’s Körfezi, Paceville ve St. Julian’s kumlu plajlarına yürüme mesafesinde merkezi bir konuma sahiptir. Okulun karşısında, Sliema ve Valletta’ya giden otobüslerin durağı bulunmaktadır.

Clubclass’ın popülaritesindeki düzenli artış, ancak aile şirketleri tarafından gerçekleştirilebilecek yoğun emek ve vefakârlığın sonucudur. Konaklama kompleksli dil okul düzeni son derece kapsamlı bir öğretim ortamı sunmaktadır. Okul büyük, aydınlık ve klimalı sınıflar sunmaktadır.  Ayrıca okul içinde internet kafe, çalışma odası, aktivite salonu – müzik, dans, tiyatro-   bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi,  Cambridge Sınavlarına Hazırlık, TOEFL Hazırlık, IELTS Hazırlık, Akademik Dönem, Akademik Yıl, İki Merkezli Eğitim, Profesyonel İşletme İngilizcesi, Birebir Dersler