Eurocentres okulları 1948 yılından bu yana yüksek kalitede dil eğitimi sunma amacı ile öğrencilere dil eğitimi merkezlerinde hizmet vermektedir.

Eurocentres okulları en fazla dilde eğitim veren okulların başında gelmektedir. İngilizceden Japoncaya, Fransızcadan Rusçaya toplan 7 dilde 17 farklı ülkede 39 şehirde eğitim vermektedir.

EUROCENTRES MALTA

EUROCENTERS – MALTA

Eurocentres Malta okulu Msida’da tüm olanakların yürüme mesafesinde olduğu merkezi bir lokasyonda yer almaktadır. Okul Malta Üniversitesi’ne ve modern bir şehir olan Sliema’ya yürüme mesafesindedir. Başken Valetta ve gece hayatı ile ünlü St. Julian’s otobüsle 5 dakika uzaklıktadır.

8 adet konforlu sınıfı bunan Eurocentres Malta okulunda bilgisayar salonları, öğrenme merkezleri ve ücretsiz WiFi bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Tam Zamanlı IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce Dönem, İngilizce Yıl, Birebir Dersler

EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH

EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE)

ESE, Malta Eğitim Bakanlığınca onaylanmış bir eğitim kuruluşu olarak yıllardır, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, örnek binalarında, Genel İngilizceden, Ticari İngilizceye ve Sınav Kurslarına, profesyonel dil eğitimi vermiştir. Malta’daki lider EFL dil okullarından sayılan ESE daima kaliteye öncelik vermiştir.

ESE, Paceville’de yer alan mükemmel konumu ile her ne kadar gece hayatının içerisinde olsa da gürültü ve kargaşasından yeterince uzak mesafededir. Kafeteryalar, restoranlar, kumsallar, sinemalar, bankalar ve alışveriş merkezleri kısacık bir yürüyüş mesafesindedir.

Neden ESE’de İngilizce Öğrenmeyi Tercih Etmelisiniz?

  • Öğrenci odaklı ve interaktif eğitim sunarlar.
  • Modern eğitim olanaklarına sahiptirler.
  • Öğrenciler için özenle tasarlanmış konaklama seçeneklerine sahiptir.
  • Malta’da en çok akrediteye sahip olan okuldur.
  • 7/24 çalışan “Öğrenci Destek Birimi” vardır. Öğrencilerin yardıma ihtiyaç duyduğu her konuda destek verirler.
  • 2012, 2013, 2014 ve 2015 yıllarında Malta’nın En İyi Dil Okulu olarak seçilmiştir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Mini Grup Dersleri, 50+ Yaş İngilizce, Bire Bir Dersler, IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, TOEIC Hazırlık, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Dalış Kursları ve Yelken Kursları, Uzun Dönem, Akademik Sene Kursları

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik, iki kişilik ya da üç kişilik oda opsiyonu ve özel banyolu oda opsiyonu)