2019 yılı itibariyle yeni Atlas Language School’dan yeni bir lokasyon müjdesi: Malta!

St.Julian-Pembroke’da bulunan okul eğitime öğrencilerin eğitim alabileceği mükemmel bir konumda ve donanımdadır.

ATLAS LANGUAGE SCHOOL

ATLAS LANGUAGE SCHOOL – MALTA

Okul 2017 yılında Avrupa’da En İyi Dil Okulu seçilmiş sembol bir okuldur. Gerek kalitesi, gerek ise eğitim-öğretim açısından en iyisi diyebiliriz.

Atlas Language School’a ilk geldiğiniz gün sözlü ve yazılı olarak sınava tabii tutulursunuz. Sınav sonucunuza göre sınıflara yerleşiminiz yapılır.

Okulun ilk günü, Pazartesi sabahı gerek okul, gerek İrlanda hakkında detaylıca açıklamalar verilir.

Malta’daki yepyeni İngilizce eğitim verecek okulda 10 büyük ve aydınlık derslik, geniş bir kütüphane ve bireysel çalışma yapılabilecek bir oda, büyük bir kafe ve öğrenci rekreasyon alanı bulunmaktadır.

Malta yıl boyu güneşli olan havası ve mükemmel doğası ile öğrencilerin eğitim alması için kesinlikle mükemmel bir yerdir.

Bunlara ek olarak ekstradan her ay öğrenciler, indirimli olarak yararlanabileceği etkinliklerden yararlanabilirler ve her ay ücretsiz sunulan akşam etkinliklerine katılabilirler.

Atlas language School verdiği eğitim için şunları söylemiştir: “Samimi ve dinamik bir ortamda öğrencilerin profesyonel dil eğitimi almasını sağlıyoruz. Seçkin öğretmenlere ve tesislere, eğlenceli sosyal aktivitelere ve mükemmel bir merkezi konuma sahip olmasıyla Dublin’deki en iyi İngilizce dil okulu olduğumuza inanıyoruz!”

Diğer Dil Okulları