Linguatime dil okulu, Sliema’da yer alan prestijli okullardan biridir. 1998’ten beri hizmet veren okul Malta’nın en iyi dil okulları arasında yer almaktadır.

LINGUATIME

Linguatime dil okulu St. Julian’sa göre daha sakin olan Sliema’da bulunur. Sliema’dan StJulian’s a yürüyerek 30 dakikada gitmeniz mümkündür. Sliema’da bulunan Linguatime dil okulu, alışveriş merkezlerine, süpermarketlere, restoranlara ve barlara yürüme mesafesindedir. Ayrıca Linguatime dil okulunun hemen 1 dakika yakınında otobüs durakları da bulunmaktadır. Linguatime dil okulu, Sliema’nın en popüler caddesi olan Tower Road üzerinde yer almaktadır.

Linguatime dil okuluna ortalama 40 farklı ülkeden öğrenci dil eğitimi için gelmektedir. Okulu tercih eden başlıca ülkeler ise Rusya, İspanya, Almanya, Kore, Kolombiya ve Brezilya’dır. Eğitim alan öğrencilerin %97’si Linguatime dil okulunun dil eğitimi için en iyi okul olduğunu düşünüp diğer öğrencilere tavsiye etmektedir.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce,  Bire bir İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon, özel banyo opsiyon)
  • Otel konaklama (tek kişilik ya da iki kişilik oda opsiyonu, 3-4-5 yıldızlı otellerde)
  • Öğrenci evi konaklama

Diğer Dil Okulları