LAL dünyanın dört bir yanında muhteşem yerlerde bulunan okulları ile gurur duymaktadır. Amacınız ister İngilizce öğrenebileceğiniz eğlenceli bir tatil geçirmek isterse ciddi bir eğitim almak olsun, LAL’de aradığınız doğru kurs ve yer kombinasyonunu bulabilirsiniz.

LAL – IELS SLIEMA

LAL – SLIEMA

Sliema, başkent Valetta’ya yalnızca 5 km, Uluslararası Havaalanı’na ise yarım saatlik sürüş mesafesinde bulunan, deniz kıyısında, popüler ve kozmopolit bir tatil kentidir. Eğlence caddesine ideal mesafede bulunan bu yerde, körfezden başlayarak hareketli St Julian’s’a ve oranın çeşitli restoranlarına, barlarına, kafelerine ve diskolarına doğru akşam yürüyüşü yapan şehir sakinlerine katılabilirsiniz. LAL Malta, 15 dakikadan daha kısa bir otobüs ve 5 dakikalık feribot yolculuğu mesafesinde bulunan başkent Valetta’nın yer aldığı körfezin karşısında zarif bir tatil bölgesindedir. Okul rıhtım tarafında, sessiz bir yol üzerindedir.

LAL Sliema’dan adanın gezilip görülecek yerlerine, tatil bölgelerine ve kumsallarına gitmek gayet kolaydır, ayrıca gece kulübü bölgesi olan St Julian’s yalnızca 10 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesindedir. Okula yürüyüş mesafesinde birçok mağaza, kafe ve restoranın bulunduğu Sliema, hem turistler hem de orada yaşayanlar için pek çok imkân sunar.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Premium İngilizce, Yoğun Premium İngilizce, İş İngilizcesi, Özel Haftasonu İş İngilizcesi, Konuşma Becerileri, Telafuz Becerileri, Premium İngilizce + Aktivite, Teacher Training Programları, IELTS Hazırlık Programları, TOEIC Hazırlık Programları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir İngilizce

LAL – IELS GOZO

Gozo adası, hareketli bir gece hayatı arayanlardan çok huzurlu ve sakin bir hayat tarzından hoşlananlara uygundur. Fakat yaz aylarında son derece popüler olan çok iyi birkaç gece kulübü de bulunmaktadır. Gerek yerel gerekse kontinental yiyeceklerin sunulduğu, lezzetli ve bol çeşitli bir mutfak kültürünü yaşatan restoranlarıyla adada başarılı bir yemek hizmeti sunulur.

LAL Gozo, ana ada olan Malta’ya 20 dakikada gidip gelebilen feribotların düzenli olarak çalıştığı Mgarr Harbour’a yürüme mesafesindeki Ghajnsielem’de bulunmaktadır. Ghajnsielem güçlü bir toplum bilinci ve gelişen bir sosyal yaşam barındırmaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Özel Haftasonu İş İngilizcesi, Bire bir Dersler