GÜNEY AFRİKA DİL OKULLARI

LAL kısaltmasının açılımı ‘Language And Leisure’, yani Dil ve Boş Zaman’dır. Bu ad, öğrencilerin yeni dil becerileri kazanırken aynı zamanda sınıfın dışına çıkıp eğlenmeleri gerektiğine olan inancımızı vurgulamaktadır. LAL dünyanın dört bir yanında muhteşem yerlerde bulunan okulları ile gurur duymaktadır. Amacınız ister İngilizce öğrenebileceğiniz eğlenceli bir tatil geçirmek isterse ciddi bir eğitim almak olsun, LAL’de aradığınız doğru kurs ve yer kombinasyonunu bulabilirsiniz.

LAL CAPE TOWN

LAL Dil okulu, Güney Afrika kültürünü deneyimlemek isteyen öğrencilere Cape Town’da yer alan merkezi ile hizmet vermektedir. LAL Cape Town’da eğitim alarak; çevre gezilerine ve safari turlarına katılabilir, kültür spor faaliyetlerinin yanı sıra doğa ve yabani hayat etkinliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

LAL okulu Cape Town’da tarihi bir binada yer almaktadır. Okul binasında barbekü alanı ve yüzme havuzu da yer almaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İngilizce + Premium İngilizce, Genel İngilizce + İş İngilizcesi, +30 Yaş Programları, İngilizce + Safari, Birebir Dersler, Pazarlama İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Rugby Okulu, Abbotts Lise Programı

Konaklama Alternatifleri:

  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çoklu paylaşım, yemeksiz)