630 bin civarında nüfusa sahip olan Stuttgart, Baden-Württemberg eyaletinin başkentidir,  yemyeşil bir doğaya sahiptir. Almanya’nın ekonomi ve endüstri merkezlerindendir. Chrysler, Bosch ve Porsche gibi dünyaca ünlü markaların ortaya çıktığı yerdir. Önemli iki üniversitenin bulunduğu Stuttgart’ta sergileri gezebilir, sanatsal aktivitelere katılabilir, spor müsabakalarını izleyebilirsiniz.

INLINGUA Stuttgart

Inlingua Dil Okulu, 4 kıtada hizmetini sürdürmektedir. Yaklaşık 300 merkeze sahip bir okuldur. Stuttgart şehir merkezinde konumlanmış olan okulumuzda modern sınıflar, öğrenci alanları, ücretsiz internet erişimi bulunan bir kantin bulunmaktadır. Dersler 4-15 kişilik gruplar halinde, elektronik eğitim materyalleri ile desteklenmektedir.

Genel Almanca kursları haftada 20 derslik programlar halinde yıl boyunca devam etmektedir. Ayrıca Temmuz ve Ağustos aylarında haftada 20 ders genel Almanca ve tatil kursları da verilmektedir. Haftada 30 ve 40 derslik programlarda ise haftada 20 ders genel Almancaya ek olarak öğrencilerin tercihlerine göre iş ve turizm alanlarında özel dersler ve DSH sınav hazırlık kursları verilmektedir.

Inlingua Dil Okulu aile yanı konaklama alternatifi sunmakta olup, ayrıca isteyen öğrenciler için yurt ve otel konaklamaları da ayarlanmaktadır.

Inlingua Stuttgart Dil Okulu’nda

  • Yoğun Almanca Kursu
  • Akşam Almanca Kursu
  • Doktorlar için Almanca Kursu
  • Birebir Almanca Dersleri

Diğer Dil Okulları