İşletme ve Finans İngilizcesi (English for Business and Finance)

English for Business and Finance programları Genel İngilizce ve İşletme- Finans İngilizcesinin bir arada sunulduğu programlardır. Sabah saatlerinde öğrencilerin genel İngilizce seviyelerini geliştirmek için Genel İngilizce dersleri verilir. Öğleden sonraları ise öğrencilere İşletme ve finans terminolojisi, e-mail yazma, sunum teknikleri, ve iş iletişimi becerilerini yükseltmeye yönelik dersler verilir. Bu seçeneği kullanan öğrenciler, modern işletme İngilizcesinin birçok farklı alanını keşfetmeye teşvik edilir. Örneğin, bu seçenekte ele alınan konular reklam ve pazarlama, muhasebe ve yatırım, insan kaynakları ve ofis yönetimidir.

English for Business and Finance Programı iş ve finans ortamlarında kullanım için İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için de idealdir. Genel İngilizceyi İşletme ve Finans ile ilgili konular ve Cambridge BEC sınavına hazırlanma seçeneği ile birleştirir.

İşletme İngilizcesi Sertifikaları (BEC), öğrencilerin İngilizceyi işletme bağlamında uygun şekilde kullanabildiklerini gösteren uluslararası kabul görmüş bir sınavdır. Bu sınavı yurtdışında çalışmak isteyen ya da Türkiye’de uluslararası firmalarda çalışmak isteyen kişiler tercih eder.