1979 yılında kurulan CES 30 yılın üzerinde deneyimi ile İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere İrlanda ve İngiltere’de hizmet vermektedir. İngiltere’de yer alan okulların tamamı English UK ve British Council, İrlanda’da yer alan okulu ise ACELS üyesi olup MEI kurucu üyesidir.

Okulun sloganı “Mükemmellik” ve “Başarı”’dır.

CES DUBLIN

CES Okulu İrlanda’da Avrupa’nın en canlı merkezi olan Dublin şehrinde şehir merkezinde yer almaktadır. Dublin’in en ünlü yerleri Trinity College ve Temple Bar ile aynı cadde üzerinde yer alan CES Dublin okulu iki merkeze sahiptir. 23 dersliğin bulunduğu okulda birçok sosyal program düzenlenmektedir.

CES Okulunda öğrencilerin kullanımına uygun olan teras bulunmaktadır. Öğrenciler burada bir arada vakit geçirebilir, İngilizce pratik yapma imkanı bulabilirler.

Okulda öğrencilere aile yanı ve yurt konaklama imkanı sunulmaktadır.  Okula yaklaşık 20 dakika yürüme mesafesindeki yurtta kalabilir veya İrlanda kültürünü en iyi tanıma yolu olan aile yanı konaklama tercih edebilirsiniz.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Kombinasyon Kursları, IELTS Hazırlık Kursları, Hızlandırılmış IELTS Kursu, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Irlanda ve İngiltere Ortak Kursları, Üniversite Hazırlık Kursları, Genel İngilizce ve İş İngilizcesi, Teacher Training Kursları

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ve özel banyolu oda opsiyonu)