The International School of English Dublin’in merkezin iki farklı binada eğitim vermektedir.

THE INTERNATIONAL SCHOOL OF ENGLISH

The International School of English

The International School of English dil okulunun sahibi ve tüm personeli İrlandalıdır. The International School of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunmaktadır.

ISE; öğrencilerinin İngilizcelerini ilerletmelerine özen göstermeyi, kaliteli hizmet sunmayı, yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sürdürmeyi garanti eder. Öğleden sonra etkinlikleri ile macera ile çalışmayı birleştiren bir kurumdur.

ISE Dublin’de;

  • İngilizce eğitimi, öğrencilerin sürekli ve tutarlı olarak İngilizcelerini geliştirmeleri için deneyimli ve destekleyici akademisyenler tarafından verilmektedir.
  • Okulun ders dışında sunduğu çeşitli etkinlik programları bulunmaktadır. Bu şekilde öğrenciler; diğer öğrenciler, öğretmenler ve çalışanlarla temas kurabilir, İrlanda ve farklı ülke kültürleri hakkında bilgi sahibi olabilirler.
  • Dünyanın en yaşanabilir şehirleri sıralamasında üst sıralarda yer alan Dublin’in tarihi ve doğal güzelliklerini, başlıca turistik mekanlarını, sanat galerini ve müzelerini ziyaret edebilir, düzenlenen çeşitli turlara katılabilirsiniz. Okulda ihtiyacınız olan her bilgi ve yardımı bulacağınız bir ekip sizi bekliyor olacak.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Üniversite Hazırlık Programı

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik ve özel banyolu oda opsiyonu)