Kaplan International English, dünya üzerinde 8 ülkede 40’ın üzerinde dil okuluyla hizmet veren global bir İngilizce okuludur. Kaplan’ın merkezlerinde aynı teknoloji düzeyi ve Kaplan eğitim materyalleri kullanılmaktadır. K+ Eğitim sistemi ile öğrencilere okul içerisinde ve okul sonrasında İngilizce öğrenmeyi keyifli hale getiren yöntemlerle eğitim veren Kaplan International kaliteli eğitimi ve yüksek öğrenci memnuniyeti olan bir okuldur.

KAPLAN DUBLIN

İrlanda sıcakkanlı bir halka, tarihi zenginliğe ve muhteşem bir doğaya sahip bir ülkedir. Dublin, hem romantik hem de modern bir yapıya sahip olan dünyanın en büyük şehirlerinden biridir. Festival Şehri olan Dublin, geniş ve güzel caddeleri, yeşil parklarıyla rahatlayabileceğiniz, manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

İrlanda’nın kalbi Dublin’de yer alan Kaplan Dil okulu şehrin merkezinde yer almaktadır.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Yoğun IELTS Hazırlık, Genel Akademik Yıl, Yoğun Akademik Yıl, Genel Akademik Dönem, Yoğun Akademik Dönem, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Bire bir İngilizce

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (tek kişilik ya da çift kişilik oda, özel banyo opsiyon)
  • Residence konaklama (tek kişilik ve özel banyolu oda opsiyonu)