1993 yılında hizmet vermeye başlayan Horner School of English Dublin’nin merkezinde bulunmaktadır. Okululda; 21 derslik, kafeterya, bilgisayar odası ve kütüphane bulunmaktadır.

THE HORNER SCHOOL OF ENGLSIH

The Horner School of English

The Horner School of English, merkezi konuma sahip bir İrlanda dil okuludur. Dublin şehrinin en canlı caddelerinden biri olan Grafton Street’e sadece birkaç dakika mesafede yer alır. Sınıflarda en fazla 10 öğrenci bulunur ve tüm okulda kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Dublin’in en genç ve dinamik dil okullarından biri olan Horner School of English, yıl boyu eğitim programlarının yanı sıra sınav hazırlık programları ve yoğunlaştırılmış dil eğitim programları gibi farklı seçenekler de sunmaktadır. Birden çok konaklama seçeneği ile Dublin’deki dil okulları arasında oldukça cazip bir seçenektir. Okulda dil eğitimi alan öğrenciler aynı zamanda Irish Traditional Music Class, CEILI NIGHT With Irish Traditional Music & Dancing, Visit to the Aviva Stadium, Glendalough & Kilkenny City Tour, Grammar Review Class gibi aktivite sınıfları ile sosyalleşme imkanı bulurlar.

Okulda Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, TOEFL Hazırlık, Üniversite Hazırlık Programı

Konaklama Alternatifleri:

  • Aile yanı konaklama (sabah kahvaltısı dahil opsiyon, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil opsiyon)
  • Apart konaklama (tek kişilik odada-yemeksiz)
  • Yurt konaklama (tek kişilik oda, özel banyo opsiyonu ile)

Kendi metninizi eklemek için buraya tıklayınız