Royal Crown College

Royal Crown College, tam adı ile Royal Crown College of Business Technology, Ontario eyaletinin Toronto şehrinde 2005 yılında kurulmuş, diploma ve sertifika programları sunan özel bir eğitim kurumudur. Toronto’nun kalbinde sanat galerilerinin, kafelerin ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu çok canlı ve kültürlü bir semt olan Eglinton & Yonge’da yer almaktadır.

  • Royal Crown College of Business Technology bünyesindeki tüm eğitim programları, öğrencilere rehberlik etmek, gerçek hayattaki işlere hazırlanmalarına yardımcı olmak ve Kanada’da ya da yurtdışında öğrencilerin eğitimlerine devam etmeleri için tasarlanmıştır.
  • Royal Crown College of Business Technology, öğrencilerine çalışmaları sırasında ve sonrasında onlara destek olacak en iyi yardımı ve kaynakları sunmaya çalışır.

Programların içeriği:

İşletme Yönetimi Diploma Programı, Tıp Programı Öncesi ve Tıp Programı sonrası yeterliliğine yönelik birincil çalışmalarının devamını planlayan aday öğrenciler için tasarlanmıştır.

Önerilen Başvuru Tarihleri:

Dönem başlangıcı Tavsiye edilen en geç başvuru tarihi*
Sonbahar (Eylül – Aralık) Nisan sonu
Kış (Ocak – Nisan) Ağustos sonu
Yaz (Mayıs – Ağustos) Aralık sonu

Ancak programların kontenjanları sınırlıdır, başvurular genellikle “First Comes, First Served” prensibi ile değerlendirilir. Dolayısıyla öğrencilerimize, istenilen programlarda doluluk problemi yaşamamaları için program başlangıç tarihinden min. 9-10 ay önce başvurularını yapmalarını tavsiye ederiz.

Toronto Hakkında:

Ontario eyaletinin başkenti olan Toronto yaklaşık 6 milyon nüfusuyla Kanada’nın en büyük şehri ve ticaret merkezidir. Çok kültürlü yapısına rağmen son derece güvenli bir şehir olan Toronto’da geniş bir ulaşım ağı ve yer altı alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Toronto’da her yıl dünyaca ünlü festivaller, fuarlar ve konserler olmak üzere birçok etkinlik düzenlenmektedir.

Şehrin simgesi “CN Tower”dır. 553 metre uzunluktaki kule dünyanın en yüksek ikinci kulesidir. Dünya üzerindeki en uzun otoban “Trans Canada” , dünyanın en uzun sokağı “Yonge Street”, dünyanın en büyük şelalesi “Niagara” Toronto’da yer almaktadır.

Royal Crown College of Business Technology Dil Yeterliliği İçin İstenilen Seviyeler

Okulda sunulan sertifika, diploma TOEFL IBT: 86.0/ IELTS overall: Min 6.5

Aranmaktadır. Dil yeterliliğini başvuru aşamasında yerine getiremeyen öğrenciler şartlı kabul alarak eğitim başlangıç tarihlerine kadar dil yeterliliğini sağlayabilir veya okul bünyesindeki dil okulunda yeterli dil seviyesine erişebilir.

Royal Crown College of Business Technology Tanıtım Videosu:

Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ApplyBoard yetkili temsilcisi olarak; Royal Crown College of Business Technology  başvuru işlemleri, kabul süreci, vize süreci gibi işlemlerde Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti sunmaktadır.

Detaylar için Mayla Abroad eğitim danışmanları ile görüşebilir, Bilgi İstek Formunu doldurabilirsiniz.