Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ​2019 yılı güncel Dil Okulu Promosyon ve İndirimlerine yandaki menü üzerinden seçtiğiniz ülkeyi tıklayarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ülke ve şehirlere göre güncel promosyon ve indirim kampanyalarının içeriğinden haberdar olacağınız gibi, sizin için oluşturduğumuz örnek hesaplama tablolarına da erişebilirsiniz.

Bazı dönem aralıklarında da konaklama ücretine ek ödemeler çıkacaktır. Bu dönemler öğrencilerin yoğun olarak dil eğitimine gitmeyi tercih ettiği, “Yaz Dönemi” ve “Yeni Yıl Dönemi”dir. Bu tarih aralıklarında öğrencilerin konaklama fiyatlarına hafta bazlı ekstra ücretler eklenir. İndirim kampanyalarının buna benzer tüm koşulları, ilgili promosyon ve indirim detaylarında belirtilmektedir.

Örnek hesaplama tabloları, sizlere kampanyanın içeriği ve detayları hakkında genel fikir vermek amacıyla oluşturulmuştur. İlgili kurumun belirtilen indirimlerinin geçerli olduğu diğer programlarındaki fiyatları hesaplamada belirtilen promosyon / indirim / kampanya oranlarını, FİYAT LİSTESİNDE belirtilen liste fiyatları üzerine uygulayarak hesaplama yapmanız mümkündür.

Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ihtiyaçlarınıza en uygun programın belirlenmesinden başlayarak yurt dışı eğitim serüveninizin her adımında yanınızdadır. Lütfen buraya tıklayarak  bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.