Es Dubai Dil Okulu, yeni Dubai’nin kalbi olan, Jumeirah Lake Towers (JLT)’ta bulunan konumu ile ulaşım imkanlarının ve şehrin merkezinde, yeme-içme, perakende ve eğlence merkezlerinin yanı başında konumu ile dikkat çeker.

ES DUBAI

Okula yürüyüş mesafesinde iki tane metro istasyonu vardır; okul Dubai Marina Alışveriş Merkezinden ve plajdan sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

ES Dubai’de, nitelikli ve deneyimli öğretim kadrosu yüksek standartlarda eğitim verirken, konforlu ve son teknoloji ile donatılmış sınıflar da eğitim hayatını daha da keyifli hale getirir.

Es Dubai’de, 41 farklı milletten öğrenci eğitim görmektedir; bu sayede öğrenciler çok uluslu kültürün tadını çıkarır ve dünyanın her yerinden arkadaş edinme fırsatını yakalar.

Aynı zamanda okulda, zengin bir aktivite planı da öğrencileri bekler. Sürekli yenilenen ders dışı aktiviteler sayesinde öğrenciler İngilizce dil becerilerini geliştirmenin yanı sıra Dubai’nin yüksek konfor standartlarının ve ünlü eğlence merkezlerinin tadını çıkarır.

Okulda sunulan programlar: Genel ve Yoğun İngilizce programlarının yanı sıra, IELTS hazırlık, iş İngilizcesi ve konuşma pratiği dersleri sunulur.

Konaklama: Okul öğrencileri, Uninest yurtlarında hem uluslararası üniversite öğrencileri ile aynı kampüste yaşama imkanı bulurken, hem de Dubai stadartlarının tadını çıkarır. Yurtlar, modern binalarda, yüzme havuzu, havuz ve sosyal alanları bir arada sunar.

Diğer Dil Okulları