Swieqi, Malta’nın kuzey doğusunda yer alan bir yerleşim yeridir. Sliema’dan birkaç dakikalık bir otobüs yolculuğu ile ulaşmak mümkündür. St Julians’s ve Paceville bölgesine ise yürüyüş mesafesindedir. Bölgenin en belirgin özelliği büyük ve lüks evlerin inşa edilmiş olması ve Malta’nın zengin nüfusuna ev sahipliği yapmasıdır. Şehrin nüfusu 9 bin civarında olup dil okulları ile dil okulu yurtlarını da barındırır.

Victoria Lines, Madliena Fort, Batteria San Giovanni ve Madliena Chapel gibi tarihi ve turistik yapılara da ev sahipliği yapmaktadır.

Yandaki menüden, Swieqi şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Malta’da dil okulları genellikle paket programlar sunar. Dil okulları, “her şey dahil” konseptte paket promosyonları açıklar. “Her şey dahil” paketlere, eğitim, konaklama, havaalanı karşılama ve uğurlama hizmeti, kitap – gereç ücretleri, program sonunda kurs katılım sertifikası, okul kayıt ücreti, konaklama organize ücreti dahildir.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.