Leeds, İngiltere ülkesinin kuzeyinde Yorkshire ve Humber bölgesinde Londra’ya 320 km mesafede yer alan bir ticaret ve endüstri şehridir. Yoğun öğrenci nüfusu Leeds’in aynı zamanda bir kültür ve spor merkezi olarak anılmasına da sebep olmuştur. 750.000’i aşan nüfusu ile gün boyunca canlı bir şehirdir. Tarihi binaları, hareketli gece yaşamı ve çeşitli alışveriş merkezleri sayesinde şehri her yıl 11 milyonu aşkın turist ziyaret etmektedir. Leeds Shopping Plaza and The Light, Victoria Quarter, Cardeldale Endüstri Müzesi, Rochdale Su Kanalı, Golden Acre Parkı, Middleton Parkı, Headrow Centre, Phoenix Dans Theatre ve Temple Newsam House turistlerin en çok ilgisini çeken yerlerdendir.

Leeds’e ulaşım, Leeds Uluslararası Bradford Havalimanı sayesinde oldukça kolaydır. Leeds havaalanının şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 15 km.’dir. Şehir içi ulaşım da metro, otobüs ve mini taksiler sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hava sıcaklığının İngiltere ortalamalarında olduğu Leeds’in yaz dönemi ortalama sıcaklığı 20 °C , kış dönemi ortalama sıcaklığı ise 7 °C’dir.

Yandaki menüden, Leeds şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.