Liverpool, İngiltere’nin kuzeybatısında, Mersey Nehri’nin doğusunda yer alan bir liman şehridir. 460 binlik nüfusunda önemli bir bölümü, şehirdeki Liverpool ve Moores Üniversitelerinin öğrencileri oluşturur. Şehir, başkent Londra’ya trenle 2 saat uzaklıktadır. Şehir, aynı isimli futbol takımı ile özdeşleşmiştir. Futbol, sosyal hayatın önemli bir parçasıdır. Aynı zamanda Beatles’ın doğduğu şehirdir. Liverpool Ulusal Müzesi, Albert Dock Bölgesi, Liverpool Milli Parkı, Knowsley Safari Parkı, alışveriş için Met Quarter, Cavern Walks şehrin gezilip görülebilecek başlıca yerleridir..

Tarih, mimari, spor ve müzik alanlarında ünlü bir şehirdir ve birçok müze, sanat galerisi ve parka sahiptir. Şehirde herkesin ilgisini çekebilecek kültürel, tarihi ve modern mekanlar bulunabilir. Liverpool halkı, İngiltere’nin en sıcak kanlı halkı olarak bilinir. Üç üniversitenin yanı sıra Liverpool Sanat Enstitüsü’nde okuyabilmek için her yıl binlerce öğrenci Liverpool’u tercih etmektedir.

Yandaki menüden, Liverpool şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.