Brisbane, yüzölçümü olarak Avustralya’nın ikinci büyük eyaleti olan Queensland’ın başkentidir. Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra Brisbane, coğrafi olarak da Avustralya’nın altı başkenti arasında en büyüğüdür, Avustralya’nın batı kıyılarında Güney Doğu Queensland’da 15.842 kilometrekare alana yayılır.

Brisbane, Avustralya’da nüfus ve istihdam açısından en hızlı büyüyen başkentlerden biridir. Şehrin halkı genç, yetenekli, eğitimli kültürlü olarak tanımlanabilir. Brisbane, Queensland’in ekonomik büyümesini hızlandıran Avustralya’nın en hızlı büyüyen bölgelerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Yandaki menüden, Brisbane şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.