Güncel Dil okulu promosyonlarına, menüden ilgilendiğiniz ülkeye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm lokasyonlardaki okullarda, gidilecek hafta sayısı arttıkça hafta bazında ödenecek tutar azalır. Örneğin eğitimini 12 hafta yapan öğrencinin haftalık ödediği rakam, eğitimini 4 hafta yapan öğrencinin ödediği rakamdan daha düşüktür.

Konaklama noktasında ise süreden süreye değişen bir durum söz konusu değildir. Okulların sunduğu konaklama türlerinde ​ülkeden ülkeye değişen ​farklılıklar vardır. Şöyle ki, bazı ülkelerde aile yanı konaklamalar daha çok tercih edilir ve bu nedenle yurtlara göre fiyatları daha uygundur. Bazı ülkelerde ise bu durum tam tersinedir. Konaklama imkanlarındaki fiyatların değişikliğine sebep olan diğer nedenler ise paylaşılacak odadaki kişi sayısı, banyonun paylaşımlı olup olmaması, konaklamaya kaç öğün yemeğin dahil olacağı gibi etkenlerdir.

Bazı dönem aralıklarında da konaklama ücretine ek ödemeler çıkacaktır. Bu dönemler öğrencilerin yoğun olarak dil eğitimine gitmeyi tercih ettiği, “Yaz Dönemi” ve “Yeni Yıl Dönemi”dir. Bu tarih aralıklarında öğrencilerin konaklama fiyatlarına hafta bazlı ekstra ücretler eklenir.

Gideceğiniz ülkedeki uygun konaklama fiyatlarını öğrenmek için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunların haricinde öğrencilerimize havaalanı ​transfer imkanları da sunulmaktadır. Fakat bu karşılama ya da uğurlama imkanı öğrencinin insiyatifindedir. Öğrenci dilerse kendi kendine havaalanından konaklamasına gidebilir. Dilerse kendisinin okul tarafından alınıp konaklamaya bırakılmasını talep edebilir. ​

Fiyat listelerinde bulunan fiyatların hepsi ilgili ülkenin kullandığı para birimi cinsinden hesaplanmıştır. Listelere bakarken bu durumu gözden kaçırmamanızı öneririz.

Yukarıdaki listelerde yer alan fiyatlar okulların fiyat listelerindeki fiyatlardır. Fakat çoğu okul Türkiye’ye özel promosyonlu fiyatlar sunmaktadır. Promosyonlu fiyatlara okulların Resmi temsilciliğini yapan acentalardan ulaşabilirsiniz.

Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışında bir çok okulun Türkiye Resmi Temsilciliğini yapmaktadır. ​

ÜLKELER VE OKULLAR

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.