Durham College Bağımlılıklar ve Ruh Sağlığı / Addictions and Mental Health

Durham College Cloud Computing / Bulut Bilişim programı,  Oshawa kampüs’te sunulan bir lisans üstü uzmanlık sertifika programıdır. BT sektöründeki becerilerinizi ve yeteneklerinizi bir sonraki seviyeye taşımak ister misiniz? Bir kuruluşun bulut altyapısının güvenliğini sağlama ve yönetme konusunda lider olun ve BT’nin en hızlı büyüyen alanlarından birini desteklemek için işverenlerin ihtiyaç duyduğu becerileri kazanın.

Bulut Bilişim programı, bilgisayar sistemleri, programlama veya siber güvenlik konularında daha önce deneyime ve eğitime sahip olan ve bulut altyapılarını güvenli hale getirmelerine ve yönetmelerine yardımcı olacak yeni profesyoneller için BT kuruluşlarının artan talebinden yararlanmak isteyen kişiler için idealdir.

Öğrenciler, sınıfın ötesinde, Durham College Yapay Zeka Merkezi ve Siber Güvenlik İnovasyonu Merkezi aracılığıyla benzersiz deneyimsel öğrenme fırsatlarını takip etme fırsatına sahip olacak ve onlara kritik gerçek dünya deneyimi sağlayacak isteğe bağlı bir çalışma dönemini takip edebilecekler. Tüm bunlar, mezun olduktan sonra öğrencilerin güçlü iş gücü talebi olan bir sektörde başarılı olmak için bilgi, beceri ve uzmanlığa sahip olacakları ve aynı zamanda bir dizi endüstri sertifikasına meydan okumada başarıya hazırlandıkları anlamına gelir.

Program süresi: 2 semester (1 yıl), opsiyonel olarak 1 ilave semester co-op/staj imkanı mevcuttur.

Edinilen Derece: Ontario College Graduate Certificate (program post-graduate work permit / eğitim sonrası kalma çalışma izni alınmasına elverişlidir)

Programın web sitesine buradan erişebilirsiniz.

Kabul koşulları:

Genel dil yeterlilik koşulları aranır. Durham College’ın genel dil yeterlilik şartlarına erişmek için lütfen tıklayınız.

Ayrıca,

Üniversite mezuniyeti olma koşulu aranır. Lisans transkriptlerinde özellikle Matematik, istatistik, bilgisayar yazılımı, bilgisayar programlama ve kurumsal sistemler dersleri alınmış olması dikkate alınır.

Eğitim Ücreti:

Programın 2 semester toplam eğitim ücreti 18.000 CAD cıvarında olup, bu rakam mevcut açıklanan son ücretler üzerinden verilmiştir.Tüm Kanada devlet kolejlerinde olduğu gibi Durham College’da da eğitim ücretleri devlet tarafından belirlenmekte olup dönemsel farklılıklar oluşabilir. Eğitime başlanacak dönem için açıklanan güncel ücretlendirmenin geçerli olacağı unutulmamalıdır. Yukarıda belirtilen rakamlar fikir verme amaçlıdır.

Durham College başvuru ücreti 100 CAD olup, bu ücretin hiçbir surette iadesi olmaz.

Kabul sonrası, ilk dönem ücretini depozito bedeli olarak yatırmak gerekir. Sonraki dönemlerin ücretleri ise, ilgili dönemin başlangıcına ortalama 1 ay kala ödenir.

Depozito bedeli, vize reddi durumunda belirli kesintiler yapılmak sureti ile iade edilir.

Güncel ücretler ve detaylı bilgi için lütfen Mayla Abroad danışmanları ile iletişime geçiniz.