Güney Afrika vizesiz seyahat imkanı ve eğlenceli kültürü ile öğrencilerin dil eğitiminde tercih ettiği noktalardan biridir. Cape Town turistik olarak da birçok kişinin ziyaret noktalarından olup çok kültürlü yapısı ile dikkat çekmektedir. Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Güney Afrika’da bulunan akreditasyonlu ve uluslararası tanınırlığı olan okulların resmi acenteliğini yapmaktadır.

Güney Afrika İngilizce’nin ana dil olarak konuşulduğu, eğlenceli gece hayatı ve farklı kültürü ile dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için popüler bir lokasyondur.

Özellikle Cape Town, eğlence, gece hayatı ve sosyal yapısıyla dil eğitimi düşünen öğrenciler için doğru alternatif olmaktadır.

Yandaki menüden, Güney Afrika’daki promosyon alternatiflerine erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.