İngiltere Cambridgeshire bölgesinin en büyük şehirlerinden biri olan Cambridge, İngiltere’nin doğusunda, Londra’ya 80 km mesafede yer alır. Yaklaşık 132 bin kişinin yaşadığı şehrin tarihi 2000 yıl öncesine dayanır. Şehrin isimi, içinden geçen Cam nehrinden gelir. Cam nehrinin üzerine kurulan köprü – bridge şehre adını vermiştir.

Günümüzde Cambridge, kendi adındaki üniversitesi ile dünyaca üne sahiptir. Cambridge Üniversitesi, ikonik mimarisi şehrin kimliğinin oluşumunda büyük etkiye sahiptir. Şehrin geneline ise İngiliz kırsal yaşamının en güzel örnekleri damga vurur.

Büyük şehri havasında küçük bir yer olan Cambridge, gençleri hedef alan sayısız etkinlikleri ve canlı şehir yaşamı ile öğrenciler için bir çekim merkezidir. Şehir; tiyatrolar, modern restoranlar, sinemalar, modern alış veriş merkezleri ve her türden müzikli eğlenceler gibi tüm sosyal ve kültürel olanakları sunmaktadır. Cambridge’e, Londra merkezinden 60 dakikada, Stansted Havaalanı’ndan 30 dakikada, Heathrow Havaalanı’ndan 90 dakikada ve Gatwick Havaalanı’ndan da 120 dakikada ulaşmak mümkündür.

Yandaki menüden, Cambridge şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.