Melbourne Avustralya’nın en büyük öğrenci şehridir. Melbourne’de toplam öğrenci nüfusunun %25’inden fazlasını uluslararası öğrenciler oluşturur. Dünyanın en iyi 2. Öğrenci şehri konumundadır.  QS Endeksi tarafından listelenen dünyanın en iyi öğrenci şehirleri sıralamasında Melbourne 2. olmuştur.

Müzeler ve sanat galerileri etkileyiciliğiyle kültür başkenti olmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra müzik ve komedi takvimi yıl boyunca doludur ve her zevke uygun bar, kafe ve restoran vardır. Avustralya’nın kültür başkenti addedilir.

Yandaki menüden, Melbourne şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.