Ottawa, Kanada’nın başkenti ve 4. büyük şehridir. Ottawa, Montreal’e 1,5 saat, Toronto’ya ise ortalama 4 saat uzaklıkta bir noktada yer alır. Kanada’nın en sıcakkanlı şehri olarak bilinir.

Kanada’nın en büyük 5 şehrinden yaşam maliyetleri bakımından en uygunolanıdır. Ottawa’da işe giriş oranları da diğer şehirlere göre en yüksek olanıdır, yaşam standartları oldukça yüksektir.

Ottawa, Kanada’nın en fazla teknoloji kullanılan şehridir. Teknoloji başkenti olarak da bilinir.

Yandaki menüden, Ottawa şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.