Toronto güzel deniz kıyısı yerleşimleri ve öğrenci dostu halkı ile Kanada’nın en büyük şehridir.

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto, iş, spor, kültür, sanat gibi alanlarda bir çekim merkezi olma özelliğini de taşır. 6 milyonluk nüfusunun yaklaşık %55’ini göçmenler oluşturur. Kuzey Amerika’nın en temiz ve en güvenli şehirlerinden birisidir.

Toronto dünyadaki en kültürel çeşitliliğe sahip şehirdir. Her ırktan, ülkeden, dinden insan bu şehirde huzur içinde yaşar.Toronto öğrenciler için etkinlik dolu bir şehirdir. Kültür, sanat ve spor etkinlikleri çok geniştir. Toronto’da gidebileceğiniz birçok müze, bilim fuarları; seyretmekten büyük keyif alabileceğiniz müzik festivalleri, sokak dansı etkinlikleri, tiyatro ve gösteriler, ilginç gece şovları; dünya mutfaklarını tadabileceğiniz yemek günleri; takip etmekten zevk duyacağınız  futbol, basketbol, beyzbol maçları ile capcanlı bir şehirdir.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul- Toronto uçuşu aktarmasız 11 saat sürer. İstanbul’dan Toronto’ya haftada 3 kez uçuş vardır. THY’nin yanı sıra, daha birçok havayollarının Toronto’ya aktarmalı uçuşu vardır. Öğrenciler Toronto şehrine ekonomik uçak bileti bulabilir.

Suç oranlarının oldukça düşük olduğu Kanada’da Toronto şehrinde eğitim almak isteyen öğrenciler güvenli bir ortamda yaşama fırsatı bulacaklardır. Dünyanın en yaşanılabilir şehirleri arasında başlarda yer alan Toronto’ya giden öğrenciler bir çok diğer şehre göre çok daha memnun kalmaktadır.

Yandaki menüden, Toronto şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.