Montreal ya da Fransızca Montréal, Quebec eyaletinin en büyük, Kanada’nın ise ikinci büyük şehridir. Ayrıca Kuzey Amerika kıtasında yer alan en büyük 9. şehirdir. Kent merkezinin nüfusu 1,9 milyon olmakla birlikte, Montreal Metropolitan Bölgesinin nüfusu 4 milyona yakındır.

Montreal UNESCO tarafından, en iyi dizayn edilmiş şehirleri arasında kabul edilmiştir. Oldukça eski bir Fransız mimarisine sahip olan şehir, ticaret merkezi olarak da bilinmektedir. 1970’lerden sonra daha önem kazanan Montreal, ticaret, havacılık ve uzay, finans, eczacılık, teknoloji, dizayn, kültür, turizm, oyun, film gibi alanlarda oldukça gelişmiş bir şehirdir.

Yandaki menüden, Montreal şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.