Washington Amerika Birleşik Devletlerinin başkenti’dir. Kent ismini başkan George Washington’dan alır. Washington DC hiçbir eyalete bağlı değildir. Şehir direk Federal Develte bağlıdır. Washington sınırları District of Columbia (DC) adında özel bir bölge olarak ilan edilmiştir.  Şehrin herhangi bir eyelet içinde bulunmaması adeleti gösterir bir sistemdir. Bu şekilde haksızlığın ve ayrımcılığın önüne geçilmiştir Devlet otoritesinin şehrin her yerinde hissedildiği bir şehir olma özelliğine sahiptir.

Washington dünyanın en gelişmiş şehirlerinden biridir. Dünyanın en iyi markalarının en iyi mağazaları, en büyük tiyatrolar, en büyük stadyumlar, en büyük sanat galerileri bu şehirde bulunur. Beyaz Saray her yıl binlerce ziyaretçi kabul eder.

Washington DC, öğrencilerine ünlü eserleri, anıtları ve müzeleri ile büyüleyici bir ortam sunar. Şehirde toplam 3 havaalanı vardır. Dulles uluslararası havaalanı ve Baltimore- Washington uluslararası havaalanlarından Washington şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Türkiye’den ise pekçok havayolu firması bu alanlara uçuş düzenlemektedir.

Yandaki menüden, Washington DC eyaletindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.