İngiltere’nin güney batısında bulunan Bath, şehrin ortasından geçen nehri, tarihi binaları, yemyeşil doğası, tertemiz ve düzenli sokakları, her köşe başında müzik yapan mutlu insanları ile İngiltere’nin en huzurlu şehirlerinden biridir.

Bölgede 400 yıl egemenlik sürmüş Romalılar tarafından kaplıca olarak kurulmuş olan kent, hala dönemin izlerini taşır. Şehir, banyo anlamına gelen adını kaplıcalardan alır. 200 yıllık bir tarihe ev sahipliği yapan ve Ortaçağ’da insanların şifa bulmak için ziyaret ettiği Bath, günümüzde, yaşadığı tarihi yansıtan mimarisi, doğanın tüm güzelliklerini sunan yemyeşil parkları, müzeleri, ikinci el satış yapan dükkanları, farklı hediyelik eşya mağazaları ve oldukça keyifli kafeleriyle turist ağırlayan bir merkez haline gelmiştir.

Her ne kadar yakın geçmişte inşa edilmiş modern binalara sahip olsa da, şehrin genel havası Ortaçağ mimarisini yansıttığı için ziyaretçilerine tarihte yolculuk yapıyormuş hissi uyandırıyor. 1987 yılından bu yana UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Bath’ta önemli mimari özelliklere sahip birçok yapı bulunuyor. Bath Kraliyet Tiyatrosu, The Royal Crescent (Kraliyet Hilali), Pulteney Köprüsü ve Bath Abbey (Bath Manastırı) bunlardan bazıları.

Yandaki menüden, Bath şehrindeki promosyon alternatiflerine erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.