Yeni İskoçya (Nova Scotia) eyaletinin başkenti olan Halifax, Atlantik bölgesindeki en büyük şehirdir. Dünyanın en büyük doğal limanlarından birine sahip şehir, eyaletin doğu kıyısında yer alır. Kuruluş dönemlerinde stratejik konumu sebebiyle oldukça büyük önem arz etmiş olan Halifax, günümüzde geniş bahçeleri, uçsuz bucaksız kumsalları gibi sayısız doğal güzelliği ile ünlüdür.

Kanada tarihi ile modern şehir yaşantısını harmanlayan şehir, uygun yaşam maliyetleri sebebiyle öğrenciler tarafından yoğun ilgi görür.

Yandaki menüden, Halifax şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.