Eastbourne, 90 binlik nüfusu ileİngiltere’nin güney sahilinde Brighton ve Hastings şehirleri arasında yer alan bir şehirdir.  Eastbourne, Londra’ya karayolu ile yaklaşık 86 dakikalık mesafededir. Eastbourne’de yağış ülkenin diğer yerlerine göre biraz daha azdır. Eastbourne İngiltere’de bir ay içinde en çok güneş alan şehir rekorunu elinde tutar. Şehirde ortalama sıcaklık kış aylarında 7.8 °C iken yaz aylarındaki ortalama sıcaklık 18 °C civarındadır.

Muhteşem doğal güzellikleri ile Carpet Gardens, güzel bir park içine inşa edilmiş görkemli kalesi ile Gardens & Grounds of Herstmonceux Castle, şehrin kültürünü yansıtan denizcilik müzesi The Lifeboat Museum,sahile damgasını vuran Eastbourne Pier, açık ve kapalı eğlence alanlarını bulabileceğiniz Fort Fun şehrin başlıca gezilecek yerleri arasında yer alır.

Yandaki menüden, Eastbourne şehrindeki promosyon alternatiflerine erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.