ABD’nin temel 13 eyaletinden birisi olan New York, kuzeyden Kanada’nın Quebec, doğudan Vermont ve Connecticut, güneydoğudan Atlas Okyanusu ve New Jersey, güneyden Pennsylvania eyaletleri, güneybatıdan Erie, batıdan Ontario gölleri, kuzeybatıdan St. Lawrence Irmağı ve Kanada’nın Ontario Eyaleti ile çevrilidir. Başkenti Albany olsa da, en bilinen şehri New York City’dir.

Dünyaca ünlü Niagara Çağlayanı, Ontario sınırı üzerinde, Ontario ile Erie gölleri arasındadır. Yazlar serin ve kısa, kışlar uzun ve soğuktur. Atlas Okyanusu kıyıları, New York City ve çevresinde, okyanusun iklim üzerindeki yumuşatıcı etkisinden dolayı kışlar daha ılıman  geçer.

Yandaki menüden, New York eyaletindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okulları fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.