Calgary, 1,5 milyona yaklaşan nüfusuyla Kanada’nın dördüncü ve Alberta eyaletinin en büyük kentidir. Konum olarak Kanada’nın batı yakasına daha yakındır. Tam olarak batı sahilinde yer almasa da sadece 6 saatlik bir mesafededir. Ülkenin Alberta eyaletine bağlı olan Calgary, en eski şehirler arasında sayılır. Kendi içinde 6 adet ilçeye sahip olan bu şehir, resmi olarak İngiliz egemenliği sırasında kurulmuştur.

Kanada’nın Montreal, Toronto, Vancouver’dan sonra en kalabalık şehridir. Ülkenin en gelişmiş yerleşim yerlerinden olan Calgary, ülke ekonomisine son derece yüksek bir girdi sunmaktadır.

Yandaki menüden, Calgary şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.