Drogheda, Dublin ile Belfast arasında, Dublin’e yarım saat mesafede yer alan elli bin nüfuslu tipik bir İrlanda şehridir. İrlanda’nın en büyük tema parkına ev sahipliği yaparken, dünyaca ünlü Newgrange Anıt mezarı da bu bölgede yer almaktadır. İrlanda’nın tarihi ve turistik merkezleri arasındadır.

Drogheda, tipik İrlanda kültürünü yaşayabilme özelliği ile ön plana çıkar. yaşam maliyetlerinin başkent Dublin’e göre çok daha ekonomik olması da şehri öğrenciler için cazip bir destinasyon kılar. Diğer yanda, iş imkanları bakımından oldukça zengin bir şehirdir ve daha az sayıda öğrenci barındırdığı için Dublin’e kıyasla öğrencilerin iş bulma imkanları daha geniştir.

Yandaki menüden, Drogheda şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.