St. Julian’s, Malta havalimanına ortalama yarım saat uzaklıkta, 10 bin nüfuslu, popüler bir Malta şehridir.

Genç nüfus yoğunluğu ile dikkat çeken son derece renkli turistik bir yer olan St. Julian’s, hem eğlence mekanları hem de restoran alternatifleri ile dikkat ve insan çeker. Şehrin en çok bilinen semti Paceville, Malta şehir ve gece hayatının merkezidir. Bölgede çok sayıda restoran ve klüp bulunmakla birlikte, St. Julian’s dan Sliema’ya doğru yol alırken karşınıza çıkacak olan Portomaso ve Spinola Koyu da yine farklı mutfak alternatifleri ile çok sayıda turisti ve öğrenciyi ağırlar.

Şehirde pek çok farklı dil okulu bulunur. Öğrenci nüfusunun yoğunluğu, şehrin eğlence hayatına yön verir.

Yandaki menüden, St. Julian’s şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Malta’da dil okulları genellikle paket programlar sunar. Dil okulları, “her şey dahil” konseptte paket promosyonları açıklar. “Her şey dahil” paketlere, eğitim, konaklama, havaalanı karşılama ve uğurlama hizmeti, kitap – gereç ücretleri, program sonunda kurs katılım sertifikası, okul kayıt ücreti, konaklama organize ücreti dahildir.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.