Worthing, İngiltere’nin güney doğusunda yer alan bir balıkçı kasabasıdır. Londra’dan 1,5 saatlik bir tren yolculuğu ile ulaşım mümkündür. Tarihi binaları ve klasik İngiliz tarzı evleri ile son derece sıcak bir yerleşim yeridir. Hem sunduğu sakinliğin ve güvenliğin tadını çıkarırken, hem de sadece 1,5 saatlik keyifli bir tren yolculuğu ile Londra’ya seyahat edebilmenin cazibesini sunar. Klasik mimari, çok sayıda park ve yeşil alan tamamlanır. Uzun sahil şeridi, tadını çıkarabileceğiniz çok sayıda cafe, restoran ve bara ev sahipliği yapar.

Yandaki menüden, Worthing şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okulları fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.