Oxford, İngiltere’nin güney doğusunda bulunan kültürel ve tarihi açıdan önemli şehirlerinden biridir. Dünyanın en köklü üniversitelerinden Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehridir. Nüfusun büyük kısmı öğrencidir. Londra’dan 1 saatlik bir tren yolculuğu ile erişim mümkündür. Oxford’a en yakın uluslararası havaalanları Londra’ya bağlı Heathrow, Gatwick ve Birmingham Havalimanlarıdır.

Ortaçağdan beri büyük bir yerleşim yeri olması sebebiyle, şehrin temel dokusunu tarihi binalar oluşturur. Nehir kenarına sıralanmış parklar ve cafeler, hemen herkesin filmlerden aşina olduğu sahnelere ev sahipliği yapmıştır. Tarihi binaların arasında, kafe-restoran-bar- Pazar yerleri-alış veriş merkezleri ile şehir yaşamı oldukça canlı şekilde akar.

Yandaki menüden, Oxford şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.