Bournemouth, İngiltere’nin Dorset kontluğuna bağlı bir yerleşim bölgesidir. Londra’nın 170 km kadar güneyinde, yaklaşık 170.000 nüfuslu Bournemouth’a Londra’dan tren ile 1,5 saat ve otobüs ile yaklaşık 2,5 saatte ulaşmak mümkündür.  Bournemouth’dan diğer şehirlere de ulaşım oldukça rahattır. Kentin 8 km kuzeyinde Bournemouth Uluslararası Havaalanı yer almaktadır. Londra’daki Heathrow ve Gatwick havaalanlarından da ulaşım çok kolaydır.

Londra ile kıyaslandığında daha ekonomiktir ve tam bir öğrenci şehridir. Suç oranı da oldukça düşüktür.  Bournemouth, uzun kumsalları, güzel iklimi renkli restoranları ve güvenli yapısı ile öğrencilerin tercih ettiği şehrin başında gelir. Ilıman iklime sahip olması nedeniyle de öğrenciler için çokça tercih edilir. Yaz aylarında hava sıcaklığı 18 – 26 °C kış aylarında hava sıcaklığı 3 – 6 °C civarındadır.

Yandaki menüden, Bournemouth şehrindeki promosyon alternatiflerine ve indirimli dil okullarının paket fiyatlarına erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.