Manchester, İngiltere’nin kuzeybatısında yer alan 7 ana bölgeden birisi olup İngiltere’nin nüfus anlamında altıncı, ekonomik açısından ise üçüncü büyük şehridir. Sanayi Devrimi’nin Liverpool ile birlikte ilk şehirlerinden biri olan Manchester, kozmopolit yapısıyla her çeşit insanı bünyesinde barındırmaktadır. Manchester Havaalanı’na yalnızca 15 dakika uzaklıkta olan şehir merkezinden, Londra’ya tren ile 2 saate ulaşılabilir.

Şehirdeki kültürel ve sosyal faaliyetler oldukça hareketli olduğundan canlılığı ve dinamikliği Londra’yı aratmaz. Müziğin ve futbolun öncü şehirleri arasında yer alır. Spor konusunda dünya çapında büyük başarılar elde etmiş olan Manchester United ve Manchester City gibi iki futbol takımına da ev sahipliği yapar. Öğrenci şehri olarak da adlandırılan şehirde dört adet üniversitenin yanı sıra sayısız dil okulu bulunmaktadır. Ayrıca şehir spor kulüpleri ile de ünlüdür.

Londra’dan Manchester’a trenle 2 saatlik yolculuk ile ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan Manchester’a direk uçuş bulunmaktadır. İngiltere’nin 3. büyük havalimanı da bu şehirdedir. Havalimanı şehir merkezine ise 15 km mesafededir.

Yandaki menüden, Manchester şehrindeki promosyon alternatiflerine erişebilirsiniz.

Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, promosyon ve kampanya bilgilerini güncel tutmak için azami gayret göstermektedir; ancak ilgilendiğiniz dil okulu alternatifini yan menüde bulamazsanız lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Önemli Notlar:

Fiyat listeleri, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi acentesi olduğu okulların fiyat listeleri baz alınarak ve doğruluğuna azami özen gösterilerek oluşturulmuştur; bu listeler sadece bilgi amaçlı olup herhangi bir bağlayıcılık arz etmez. Herhangi bir ihtilaf durumunda, okulların belirteceği fiyatlar esas alınır ve Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bu hususta sorumlu tutulamaz. Okullar, açıkladıkları promosyon ve kampanyalarda dilediklerinde değişiklik yapma haklarını daima saklı tutarlar. İşbu sebeple, Mayla Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, ilgili bilgileri her an güncelleme, değiştirme, ve/ya iptal etme hakkını saklı tutar ve olası değişiklik veya yayından kaldırmalardan sorumlu tutulamaz. Belirtilen tüm fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.